SAMANLAGTSTILLINGA

NORDFJORDKARUSELLEN  2019

Reportasje frå løpa:
1 = 7. APRIL SØRSTRANDA RUNDT
2 = 13. APRIL KM TERRENGLØP
3 = 5. JUNI POSTVEGLØPET
4 = 10. JUNI STADLANDET RETT VEST

5 = 21. AUGUST HEIAMILA
6 = 25. AUGUST UNDER BREKKA
7 = 29. SEPTEMBER NORDSTRANDSLØPET

Alle som fullfører 4 løp får premie. Dei som etter kvart blir utheva med tjukk skrift har sprunge 4 løp og har sikra seg premie i karusellen.

Ein vert premiert etter lavaste plassiffersum i kvar klasse. Vert dette likt ser ein på best plassering i løp der begge/alle har vore med. Dersom det enno er likt tel femte beste løpet osb.


J 15-18

  1 2 3 4 5 6 7 PLASS-
SIFFER
TELJANDE
LØP
LINNEA MELHEIM ESPE STÅRHEIM - - 4 - 1 - - 5 2
JOANNA ØVRE-FLO STRYN T OG IL - 1 - - - - - 1 1
LIVE SOLLID HORNINDAL IL - - 1 - - - - 1 1
ODA ÅNDAL GFIL/STADLANDET IL - - - 1 - - - 1 1
ANJA HOLE FØRDE IL - 2 - - - - - 2 1
EMILIE FLO STAVIK MARKANE - - 2 - - - - 2 1
MARIA BORG ÅHEIM IL - - - 2 - - - 2 1
INGRID HEGGEN HEGGJABYGDA - - 3 - - - - 3 1
NATALIE VATNE AA HOVDEBYGDA - - 5 - - - - 5 1


KJ 19-22:
ANE BREKKE FØRDE IL - 1 - - - - - 1 1
INGRID HJELLE ROSET GLOPPEN FIL - 2 - - - - - 2 1

KS 23-34:
EIRIN AASEN KVALHEIM MÅLØY - - 1 1 - - - 2 2
ANNE LINA HESSEVIK BRYGGJA - - 2 3 - - - 5 2
VALBORG E. GIMMESTAD MARDAL IL BRODD 1 - - - - - - 1 1
ODA WENNEMO BYÅSEN IL - - - 2 - - - 2 1
SAMULINE SELJESET MARKANE IL - - 3 - - - - 3 1
SOFIE VASSBOTN VOLDA - - 4 - - - - 4 1
MARI ANN JACOBSEN EID - - - 4 - - - 4 1
STINE LYSEN PRETRE - - 5 - - - - 5 1
CAROLINE TORGERSEN ULSTEINVIK - - - 5 - - - 5 1
SUNNIVA HOLSTAD SIVERTSEN MARKANE IL - - 6 - - - - 6 1
INGVILD HALSØR MÅLØY - - 7 - - - - 7 1
YLVA WILLASSEN FØRDE - - 8 - - - - 8 1

KV 35-39:
TINA LØKKE VIE GLOPPEN FIL - - - 1 - - - 1 1

KV 40-44:
ANNE-CATHRIN EIDNES HARDING IL - - - 1 - - - 1 1
RAGNHILD GUNDERSEN S.OG FJ. ENERGI - - - 2 - - - 2 1
LINE GUNILLA DAHLEN KAUPANGER - - - 3 - - - 3 1
RAGNHILD PAULSEN VOLDA - - - 4 - - - 4 1
FRIDA GILLBERG SÆBØ - - - 5 - - - 5 1

KV 45-49:
SONJA ØVRE-FLO STRYN T OG IL - 1 - - - - - 1 1
TRUDE ELIN EIMHJELLEN SANDANE TURN OG IL - - - 1 - - - 1 1
KIRSTI STRAY SLØRDAHL ÅLESUND - - - 2 - - - 2 1
LINDA HOVDEN ULVESTAD ØRSKOG - - - 3 - - - 3 1
INGER HELEN HAAVIK NORDDFJORDEID - - - 4 - - - 4 1

KV 50-54:
AASE BRITT ØYGARD JØLSTER - 1 - - - - - 1 1

KV 55-59:
TORHILD ULVESÆTER IL BRODD 1 - - - - - - 1 1
HEGE LEIKANGER LØPEJENTENE - - - 1 - - - 1 1

KV 60-64:
ASLAUG THINGNES BØ MARKANE - - 1 - - - - 1 1
ELIN LEIKANGER STÅRHEIM - - - 1 - - - 1 1

KV 65-69:
LIV BERGE ÅHEIM IL - - - 1 1 - - 2 2

G 15-18:
DANIEL AUFLEM EIKÅS STRYN TURN OG IL 4 - 14 - 1 - - 19 3
BENDIK VEREIDE GLOPPEN FIL 1 - 4 - - - - 5 2
INGEBRIGT NES HJELLE EID IL - 3 - 3 - - - 6 2
RASMUS BERSVEIN TVINNEREIM HARDBAGG IL 2 - 6 - - - - 8 2
JON KRISTOFFER NAVELSAKER JØLSTER IL - 2 10 - - - - 12 2
MAGNUS REITE-BJELLAAS JØLSTER IL - 2 11 - - - - 13 2
MARTINUS SÆTRE LID VOLDA - - 13 - 2 - - 15 2
HENRIK SKAGEN SYRIL - 1 - - - - - 1 1
SIMEN ALEX SUNDE JØLSTER IL - 1 - - - - - 1 1
ØYSTEIN STØFRING JØLSTER IL - - 1 - - - - 1 1
BRYNJEL FURNES BERLAND ASK FRIIDRETT - - - 1 - - - 1 1
HÅVARD KLAKEGG JØLSTER IL - - 2 - - - - 2 1
MAGNUS SKEIDE BAKKE EID IL - - - 2 - - - 2 1
ANDRE ASKE GRANHEIM FJELLHUG/VEREIDE IL 3 - - - - - - 3 1
JENS-HENRIK HEGG VIK IL - - 3 - - - - 3 1
NIKOLAI DISPEN LØDEMEL   - - - - 3 - - 3 1
MATIAS NESGÅRD FJELLHUG/VEREIDE IL - 4 - - - - - 4 1
ANDRE ASKE GRANHEIM FJELLHUG/VEREIDE IL - 4 - - - - - 4 1
OSKAR GUDDAL BREIVIK MARKANE IL - - - 4 - - - 4 1
ARON MATHIAS SOLHEIM   - - - - 4 - - 4 1
JONAS ARNESTAD IL BRODD 5 - - - - - - 5 1
MAGNUS MIDTHJELL-GJØRVEN MARKANE IL - - 5 - - - - 5 1
ØYVIND VÅGEN DEKNEPOLLEN - - - 5 - - - 5 1
ALEXANDER SUNDE VIKANE IL - 6 - - - - - 6 1
DANIEL NAVELSAKER TEAM NAVELSAKER - - - 6 - - - 6 1
STEFFEN SJØVOLD-IGELKJØN FØRDE - 7 - - - - - 7 1
HÅVARD SÆTRE ØRSTA IL - - 7 - - - - 7 1
JAKOB MUREN ULVUND GJERDSVIKA - - - 7 - - - 7 1
FREDRIK NESJE LINDVIK MARKANE IL - - 8 - - - - 8 1
ANDREAS HJELLE NORDFJORDEID - - - 8 - - - 8 1
TOBIAS FUGLESTRAND STIL - - 9 - - - - 9 1
ASK HAUGHOVD STÅRHEIM - - 12 - - - - 12 1
avvikande distansar i KM terrengløp - derfor to førsteplassar/andreplassar osb

MJ 19-22:
SIGMUND AASEN KVALHEIM MÅLØY 1 - 1 2 - - - 4 3
KRISTIAN NILSEN SANDNES NTNUI - - - 1 - - - 1 1
GAUTE BØ MARKANE - - 2 - - - - 2 1
HENRIK MYKLEBUST EID IL/MYKLEBUST - - - 3 - - - 3 1

MS 23-34
:
MARIUS BREKKE BERG ALMENNING IL 2 - - - 3 - - 5 2
ALEXANDER MORITSGÅRD SANDANE SYKKEL 1 - - - - - - 1 1
EIVIND ØYGARD JØLSTER IL - 1 - - - - - 1 1
JOHAN EIRIK MELAND MARKANE - - 1 - - - - 1 1
KRISTOFFER HAUGEN MONKEHÅJEN GT - - - 1 - - - 1 1
ANDERS VONHEIM   - - - - 1 - - 1 1
ØYSTEIN STØFRING JØLSTER IL - 2 - - - - - 2 1
ODDBJØRN HÅVIK PRETRE - - 2 - - - - 2 1
SIGVE FREDRIK HØYDAHL BÆRUMS VERK - - - 2 - - - 2 1
TORBJØRN ALSAKER   - - - - 2 - - 2 1
DAG EINAR BØTUN STAVANGER IF FRIIDRETT - 3 - - - - - 3 1
EIRIK VOKSØY BRINGSVOR SANDSØY IL - - - 3 - - - 3 1
ESKIL HOV KAUPANGER IL - 4 - - - - - 4 1
HÅKON SJÅSTAD KRØVEL S. OG FJ. ENERGI - - - 4 - - - 4 1
MARTIN HAUGE-NILSEN KONDIS - - - 5 - - - 5 1
LARS ØVREBØ GAULAR - 5 - - - - - 5 1
PER HELGE HELGESEN BERSTAD SMÅBRUK OG IL - - - 6 - - - 6 1
EVEN NESGÅRD FJELLHUG/VEREIDE IL - 6 - - - - - 6 1
TARJEI ENGESET OFSTAD VOLDA - - - 7 - - - 7 1
BRIAN LANDØY JØLSTER IL - 7 - - - - - 7 1
ANDERS BOYE RINDAL IL - - - 8 - - - 8 1
SVEIN AUGUST GILLESØY FØRDE - 8 - - - - - 8 1
LEIF HUSABØ OSLO - - - 9 - - - 9 1
EIRIK SILDEN MÅLØY - - - 10 - - - 10 1
ALEKSANER BLÅLID FLATRAKET - - - 11 - - - 11 1
ØYVIND SÆTH BRATTVÅG - - - 12 - - - 12 1
STEFFEN SANDE STADLANDET - - - 13 - - - 13 1


MV 35-39:
HALLVARD YKSNØY BERGMANN HOVDEBYGDA - - 2 2 - - - 4 2
ARVE RINDAL EID IL - - 1 - - - - 1 1
BJØRNAR GANGSØY ALMENNING IL - - - 1 - - - 1 1
SJUR OLE SVARSTAD MARKANE IL - - 3 - - - - 3 1
KENNETH VEDVIK EID IL - - - 3 - - - 3 1
KJETIL SVARSTAD MARKANE IL - - 4 - - - - 4 1
TORBJØRN JOHANNESSEN BERGEN - - - 4 - - - 4 1
ANDERS MAURSET MARKANE IL - - 5 - - - - 5 1


MV 40-44:
HILMAR KRÅKENES ALMENNING IL 1 1 - 1 1 - - 4 4
MARCUS VEDELER EID IL 2 3 3 - - - - 8 3
SVEIN ARNE LØDEMEL MARKANE IL - - 1 - - - - 1 1
ANDERS BJØRKHAUG FØRDE - 2 - - - - - 2 1
RUNE SOLHEIM LOEN - - 2 - - - - 2 1
STIAN NEDRELID VOLDA - - - 2 - - - 2 1
IVAR TVEITO EIDNES HARDING IL - - - 3 - - - 3 1
LASR OTTO ALME FJELLHUG/VEREIDE IL - - - 4 - - - 4 1
RUNAR TENGEL HOVLAND TAMBARSKJELVAR - - - 5 - - - 5 1
TROND JOHANNESEN MÅLØY IL - - - 6 - - - 6 1
ASLE RONNY HENDEN EID - - - 7 - - - 7 1

MV 45-49:
INGE VISNES ALMENNING IL 3 2 3 - 2 - - 10 4
JAN ERIK ROSET GLOPPEN FIL 2 3 - - - - - 5 2
EDVARD FJELLESTAD FJELLHUG/VEREIDE 1 - - - - - - 1 1
TORE BJELLAAS JØLSTER - 1 - - - - - 1 1
DAG SIVERT NESDAL LOEN - - 1 - - - - 1 1
SVERRE NESDAL ASKE FJELLHUG/VEREIDE IL - - - 1 - - - 1 1
STIG OMAR EIDE   - - - - 1 - - 1 1
SVEIN OTTO MELHEIM HEIA - - 2 - - - - 2 1
BENNY ØSTERBYE HANSEN FJELLHUG/VEREIDE IL - - - 2 - - - 2 1
JAN VIDAR SMENES SELJE - - - 3 - - - 3 1
JON GUDBRAND ØVRE-FLO STRYN - 4 - - - - - 4 1
JOAR SUNDE OLDEN IL - - - 4 - - - 4 1
TROND BORG TROND BORG - - - 5 - - - 5 1
OLAV MIDTGAARD TEAM MIDTGAARD - - - 6 - - - 6 1
STIG OMAR EIDE IL BJØRN - - - 7 - - - 7 1
HELGE HØVIG NORDFJORDEID - - - 8 - - - 8 1
HELGE HAMRE SELJE IL - - - 9 - - - 9 1
JANN OLAV TJØNNELAND VIKSDALEN IL - - - 10 - - - 10 1

MV 50-54:
ULF MAGNE EIKÅS STRYN T&IL 3 1 4 - 1 - - 9 4
ODD MARTIN ØVREBØ MÅLØY IL 2 - 2 3 - - - 7 3
BJØRN OLE VASSBOTN VOLDA - - 1 1 - - - 2 2
JØRN LOTHE SFE BIL 1 - - - - - - 1 1
KJELL BAKKEBØ S. OG FJ. ENERGI - - - 2 - - - 2 1
JAN EGIL GJØRVEN MARKANE IL - - 3 - - - - 3 1
ROGER NYGÅRD EID MOTBAKKELAG - - - 4 - - - 4 1
AASMUND ULVUND GJERDSVIKA - - - 5 - - - 5 1
ASLE JOHANSEN LARSNES IL - - - 6 - - - 6 1
MATS ANDERSSON EID IL SKI - - - 7 - - - 7 1
KNUT HAGEN RINDAL IL - - - 8 - - - 8 1
KAI ARILD MYROLD NORDFJORDEID - - - 9 - - - 9 1

MV 55-59:
EGIL HOLVIK ALMENNING IL - 1 2 - - - - 3 2
HANS AKSEL FJELLDAL EID IL - - 3 1 - - - 4 2
STIG VASSBOTN VOLDA - - 1 - - - - 1 1

MV 60-64:
EINAR STRAND OLDEN IL - - 1 - 1 - - 2 2

MV 65-69:
INGE ASBJØRN HAUGEN HORNINDAL IL 2 3 3 3 1 - - 9 4
DAGFINN NYHAMMER GLOPPEN FIL 1 2 2 - - - - 5 3
KJELL NAVELSAKER JØLSTER IL - 1 1 - - - - 2 2
IVAR HODDEVIK STADLANDET - - - 1 - - - 1 1
JARLE SANDBAKK ØRSTA - - - 2 - - - 2 1

MV 70-74:
MAGNE TYSTAD GLOPPEN FIL 1 1 1 - - - - 3 3
ROLF TENNEBØ SFE BIL 3 - 2 - - - - 5 2
TORBJØRN HOLME HYEN IL 2 - - - - - - 2 1
REIDAR G. HUUS FLORØ T&IF - 2 - - - - - 2 1
LARS ULVESTAD IL BRODD 4 - - - - - - 4 1

MV 75-79:
JOSTEIN VISNES ALMENNING IL - 1 1 - 1 - - 3 3



 Tidlegare vinnarar i Nordfjordkarusellen
  Nordfjordkarusellen, hovedside.


Sist oppdatert: 22.08.2019.
Kommentarar til:  Inge Asbjørn Haugen.